Dawniej mówiono na nich wodzireje, a ich sława sięgała granic powiatu. Dzisiaj na weselach nie ma już miejsca na przaśne zabawy i niezbyt wyszukane żarty. Dzisiaj liczy się doskonała muzyka i profesjonalne podejście do potrzeb pary młodej oraz ich gości.

 

Właśnie dlatego oferujemy wam możliwość skorzystania z trójki prowadzących, którzy dysponują doświadczeniem w prowadzeniu imprez, a co więcej mają także doświadczenie w pracy w Radiu. Nasi konferansjerzy to także DJ-e, którzy dopasowują muzykę do waszych potrzeb i współpracują z naszym dyrektorem kreatywnym ds. muzyki. Brzmi poważnie? To dlatego że do muzyki oraz oprawy waszej imprezy weselnej podchodzimy bardzo poważnie. Wszystko po to aby później nie było... poważnych problemów, wątpliwości, a jedynie doskonała zabawa.

 

Konferansjer

Jak planujemy waszą imprezę?

1

Najpierw rozmawiamy o Waszych potrzebach - ustalamy ile potrwa wesele, czy jest jedno- czy dwudniowe. Sprawdzamy czy potrzebujecie obsługi jednej czy dwóch osób.

2

Sprawdzamy jaka muzyka i jakie zabawy was interesują. Na tej podstawie przygotowujemy listę i harmonogram tego co będzie się działo na waszym weselu. Dzięki temu w dniu wesela nie musicie się już o nic martwić. Za dobór muzyki odpowiada nasza dyrektor kreatywna, która dysponuje bazą muzyki z wszelkich możliwych gatunków, którą dobiera zgodnie z waszymi upodobaniami.

3

Dodajemy do waszej imprezy weselnej wszelkie elementy, którymi się inspirujecie. Jeśli na jakimś weselu spodobało się wam coś (np. elementy dekoracji, jakaś zabawa, jakiś układ taneczny, itp.), to zrobimy wszystko aby zapewnić wam podobne rozwiązanie. Sami dysponujemy także dużą ilością gotowych pomysłów, z których możecie skorzystać.

4

W trakcie wydarzenia za granie muzyki odpowiada nasz DJ, a za konkursy i zabawy konferansjer (możemy również połączyć te dwie funkcje). Możemy wam zapewnić oświetlenie i elementy dodatkowe, które nadadzą wydarzeniu odpowiedni charakter i klimat.

Zapewniamy, m. in.:

 

oświetlenie LED punktowe, oświetlenie typu LED bar, napisy świetlne, dymownice, lasery

 

 

Nasi konferansjerzy

Damian Majer

DJ radiowy i prezenter z wieloletnim doświadczeniem. Pracował m.in. w Radiu Katowice, Radiu Planeta, Radiu Express i Radiu Bielsko

Radek Aksamit

DJ radiowy i prezenter z wieloletnim doświadczeniem. Pracował m.in. w Radiu Katowice, Radiu Planeta, Radiu ZET Gold, Radiu Fest i Radiu CCM, zajmuje się również produkcją telewizyjną

Michał Kurka

konferansjer i lektor z wieloletnim doświadczeniem. Współpracował m.in. z TVN, zajmuje się również produkcją telewizyjną

Posłuchaj damiana

tu też jest radek

VELS VISUAL EDUCATION & LEARNING SOLUTION SP. Z O.O.

 All Rights Reserved.