Co możemy dla Ciebie przygotować?

 

 • nagrania przed weselem (zaproszenie w formie reklamy filmowej, informacja dla gości przesyłana przez YouTube, itp.)
 • tradycyjne filmy podsumowujące ślub i wesele (długość ok. 30 minut do ustalenia - szczegóły ustalamy z parą młodą)
 • reportaż ze ślubu (odejście od tradycyjnych nagrań ślubnych na rzecz filmowej historii z zacięciem - nasz reportaż to ciekawe kadrowanie, wykorzystanie najnowocześniejszego sprzętu, ujęcia z drona, ciekawa historia którą opowiadamy wspólnie z wami)
 • nagrania przedweselne (podziękowania dla rodziców, teledyski z nowożeńcami)
 • montaż dostarczonych materiałów (np. zdjęć z dzieciństwa)

 

OPCJA EKSPRES - przygotowanie filmu z wesela w czasie rzeczywistym! Film otrzymujecie od nas już na drugi dzień i możecie się nim pochwalić gościom w czasie poprawin. Przygotowujemy dla was 2-3 minutowy klip stylistyką przypominający klip muzyczny lub reklamówkę wydarzenia. To doskonały sposób żeby zaskoczyć waszych gości!

 

 

Profesjonalny film ślubny

Jak wygląda proces produkcyjny?

W naszych produkcjach realizacja oparta jest o nasze doświadczenia z planów filmowych. Nagrania, które wymagają scenariusza (np. zaproszenia na wesele, podziękowania, itp.) opierają się o naszą indywidualną rozmowę z parą młodą. To wy wskazujecie na to jakie elementy powinny znaleźć się w gotowym filmie. Na tej podstawie przygotowujemy scenopis i storyboard, który konsekwentnie realizujemy. Dla uzyskania jak najlepszego rezultatu wykorzystujemy także oświetlenie planu, które pozwala na uzyskanie pożądanego klimatu.

W przypadku nagrania z samej uroczystości zaślubin również opieramy się o wasze wskazówki i wstępny plan tego co i kiedy będziemy nagrywać. Jak wiadomo jednak, na samym weselu wiele rzeczy dzieje się spontanicznie - to właśnie dlatego w skład naszej ekipy wchodzi zwykle 2 lub 3 operatorów. Dzięki temu żadna ciekawostka nie umknie naszej uwadze!

Podczas nagrań korzystamy z profesjonalnych urządzeń, wykorzystywanych na planach filmowych. Dzięki temu, że zapewniamy wam np. stabilizatory obrazu czy szyny kamerowe otrzymacie piękne, płynne ujęcia w ruchu. Dzięki wymiennej optyce nasze ujęcia są pełne głębi i pięknych artystycznych rozmyć. Zastosowanie kamer sportowych i dronów pozwoli wam spojrzeć na wesele z perspektywy, o jakiej wcześniej nie śniliście.

W procesie postprodukcji (czyli montażu) wykorzystujemy filtry, które powodują że obraz nabiera charakteru i pięknej kolorystyki. Dla waszych potrzeb dobieramy także muzykę, która stanowi podkład dla gotowego filmu - dobieramy ją zgodnie z waszymi wskazaniami i proponujemy 3 lub 4 utwory, które znajdą się w ścieżce dźwiękowej.

Na czym polega oferta ekspresowa?

Oferta ekspresowa to nowość, która polega na tym, że na waszą uroczystość zabieramy nie tylko operatorów. Na miejscu pracę wykonuje także montażysta, który ma przed sobą naprawdę trudne zadanie. Operatorzy na bieżąco dostarczają mu materiał, a on selekcjonuje go, edytuje i poddaje procesowi postprodukcji. Wszystko po to, aby kiedy wasi goście kładą się spać (czyli pewnie gdzieś w okolicach świtu), w wasze ręce trafił film o długości od 2 do 3 minut stanowiący podsumowanie dnia pełnego emocji i wrażeń. Ta krótka forma przypomina spot reklamowy lub muzyczny, jest pełna radości i humoru, a najważniejsze jest to, że robi ogromne wrażenie na gościach, którzy kiedy tylko się obudzą będą mogli wspólnie wspominać wrażenia. Oferta ekspresowa doskonale sprawdza się także w przypadku wesel dwudniowych, ponieważ poprawiny można rozpocząć od projekcji filmu.

Na czym pracujemy?

 • profesjonalny sprzęt nagrywający (lustrzanki cyfrowe DSLR Canon)
 • wymienną optykę - obiektywy stałoogniskowe i zmiennoogniskowe, a także teleobiektywy i obiektywy typu fisheye
 • systemy szyn kamerowych Slide Kamera
 • stabilizatory obrazu DJI Osmo
 • kamery sportowe GoPro
 • drony DJI i Yuneec
 • oświetlenie (lampy z softboxami, lampy nakamerowe, dodatkowe oświetlenie led dla uzyskania odpowiedniego efektu nagrań ze scenariuszem)

VELS VISUAL EDUCATION & LEARNING SOLUTION SP. Z O.O.

 All Rights Reserved.